HAWA-Junior 40 –160/GP

Pre elegantné sklenené posuvné dvere s decentným bodovým uchytením

HAWA-Junior 40-160/GP patrí do referenčnej triedy medzi posuvnými kovaniami pre sklenené dvere. Svojim decentným bodovým uchytením slúži na to, aby optické kvality každej sklenenej konštrukcie vynikli naplno. Vrcholom sú jeho odnímateľné kryty v mnohých variantoch: oblé alebo hranaté s oceľovým efektom, pochrómované, mosadzné alebo surové, pripravené k nalakovaniu v požadovanej farbe.

Aj z akustického hľadiska stanovuje HAWA-Junior 40-160/GP štandardy: so svojim takmer bezhlučným behom a tesným podlahovým vedením, ktoré každú vibráciu stlmí už v jej zárodku.

Prednosti

  • Tisícnásobne preverená, vysokokvalitná posuvná technológia s ešte tichším chodom.
  • Prvotriedny dizajn, vďaka okrúhlym alebo hranatým krytkám s oceľovým, chrómovaným či mosadzným vzhľadom, alebo ľubovoľného lakovania. Komfortná obsluha, vďaka nastaviteľnému dorazu, ktorý možno vyladiť pre danú hmotnosť dverí.
  • Zvnútra montované zavesenie, odolné voči vlámaniu. Tesné podlahové vedenie zabraňujúce otrasom posuvných dverí. Tlmič SoftMove 80 k HAWA-Junior 80, pre jemné spomalenie a zatváranie posuvných dverí.
  • Bohaté príslušenstvo, napr. HAWA-Toplock, zámok s hranatou alebo oblou krytkou, alebo rafinovaný HAWA-Junior rohový profil pre nástennú montáž bez nutnosti dodatočnej krytky.
  • Možno vybaviť sklami ESG a VSG.
Mám záujem o riešenie

Technické údaje

Hmotnosť dverí až 40, 80, 120, 160 kg
Hrúbka skla posuvných dveríESG 8/10/12/12,7 mm
VSG8,7-12,7 mm
Hrúbka skla pevného zaskleniaESG/VSG 8-12 mm

Istota je istota: HAWA-Toplock zámok prekvapuje v dvoch ohľadoch: estetickom, ako aj bezpečnostno-technickom.

Odstráni aj problém s prievanom: Vertikálny tesniaci profil totiž v boji s prievanom vyhráva. Pre diskrétne celosklenené posuvné dvere.


Účinné po celej dĺžke, vďaka takmer neviditeľnej technológii.

Okrúhle alebo hranaté krytky.

Kontaktujte nás

Keď máte záujem, kontaktujte nás vyplnením krátkeho formulára, alebo nám napíšte na info@kraussro.sk